fbpx

Stavebné puzdra

Eclisse, stavebne puzdra, Atelier Suchanek Bratislava Dubravka showroom, motáž a servis, dvere na mieru
Eclisse, stavebne puzdra, syntesis, Atelier Suchanek Bratislava Dubravka showroom, motáž a servis, dvere na mieru

Eclisse

Firma ECLISSE vznikla koncom sedemdesiatych rokov minulého storočia ako klampiarska dielňa na oceľové kontra zárubne pre zásuvné okná a dvere. História ECLISSE oficiálne začína 10.januára 1989. V tento deň Luigi De Faveri zakladá spoločnosť ECLISSE Srl. Svoj podnikateľský zámer založil na každoročnom konštantnom rozvoji  priemyselného podniku, čo mu dovolilo dostať sa a permanetne udržať na najvyšších pozíciách tohto segmentu vo vnútornom aj zahraničnom obchode.V deväťdesiatych rokoch sa aktivity ECLISSE zamerali najmä na podnikavosť, inovácie, výskum a vývoj, ale aj na osobnú zaintersovanosť pracovníkov ECLISSE na realizácii a plnení cieľov podniku. S rozširovaním modelovej rady bolo nevyhnutné nasmerovať vývoj a inováciu modelov na unifikáciu procesov výroby, ktoré prinášajú pokrok a povzbudenie na vnútornom a zahraničnom trhu.

Dnes je ECLISSE poprednou značkou stavebných puzdier pre zásuvné dvere a okná s dennou výrobou 1300 kompletných puzdier, ktoré ďaľej umiestňuje na trhoch 30 partnerských spoločností a 9 priamych zastúpení po celom svete.

Skosená zárubňa v 40° uhle pre dvere battente
ECLISSE 40 Collection reprezentuje inováciu dverí zarovno stenou: Zárubňa sa na prvý podľad javí ako skrytá v stene – nepriznaná, ale v skutočnosti sa stáva viditeľnou. Skosená zárubňa pod 40°uhlom nie je iba prvok technický a funkčný ale stáva sa súčasne prvkom dekoračným.

Syntesis® Collection
Riešenie posuvu do steny so skrytými zárubňami, otváravé dvere Battente a sokel battiscopa zarovno so stenou, Syntesis Tech skryté revízne dvierka, šatníky, botníky. Toto všetko je Syntesis Collection, kompletný systém ktorý dokonale spĺňa požiadavky rovnej steny.

Modely ECLISSE zárubňové – klasické
Základné systémy sú: pre jeden dverný panel (Jednokrídlové) alebo dva (Dvojkrídlové) a dve dverné krídla zasúvajúce sa do jednej kazety (Zákryt). (Novanta) je špecialita ECLISSE pre posuvno zalamovacie dvere. Pre náročných a kreatívnych je t (Circular) pre oblúkové dvere, pre veľký prechod a malý priestor pre kazetu (Teleskopické), pre vedenie elektrických rozvodoz (Luce), jediné puzdro na trhu na ktoré môžete vešať bremená (Ewoluto).

Luce
Stavebné puzdro pre zásuvné dvere do steny je vybavené kanálmi pre vedenie elektrických rozvodov s predpripravenými bodmi pre inštaláciu svietidla, termostatu, vypínača, zásuvky, atd. Modely Luce sú dostupné v zárubňových aj bezzárubňových modeloch: Jednokrídlové a Dvojkrídlové.

Shodō zárubňa zarovno so stenou
Systém posuvných a otváravých dverí so zárubňou splývajúcou so stenou pomocou masívnej kontrazárubne. Ich vyhotovenie sa vracia k sofistikovanému systému estetickej jednej línie. Skrytý sokel battiscopa splývajúci so stenou je v jednej šírke so zárubňami.

Imobilita
Súlad medzi achitektúrou a technickými požiadavkami na bývanie, obzvlášť telesne postihnutých, kladú výzvy pred architektov, projektantov a konštruktérov pre zvýšenie kvality života. Eclisse navrhuje riešenia šité na mieru a príkladom je model HOIST prekonávajúci bariéry v architektúre.

Posuvy popri stene
Posuvné áno, ale popri stene. Tento systém umožňuje osadenie posuvov na stenu alebo do zníženého stropu. Jeho funkcia je prekrývať stavebné otvory jedným alebo viacerými dvernými panelmi. Používame vtedy, keď nemôžeme použiť stavebné puzdro.

Dvere a príslušanstvo
Tu nájdete všetky doplnky a príslušenstvá k posuvným systémom a otváravým dverám z ponuky ECLISSE.

Katalóg stavebných puzdier Eclisse

si môžete stiahnuť nižšie

Katalóg stavebných puzdier Eclisse Syntesis

si môžete stiahnuť nižšie

Katalóg stavebných puzdier Eclisse Syntesis

si môžete stiahnuť nižšie

Máte otázky?

Obchodný špecialista

Online nákup

Kompletný sortiment

Scrigno, stavebne puzdra, Atelier Suchanek Bratislava Dubravka showroom, motáž a servis, dvere na mieru
Scrigno, stavebne puzdra, Atelier Suchanek Bratislava Dubravka showroom, motáž a servis, dvere na mieru

Scrigno

Spoločnosť Scrigno má sídlo v Sant´Ermete di Santarcangelo di Romagna, okres Rimini. V roku 1989 Giuseppe Berandiho napadla myšlienka schovať do steny klasické posúvne dvere. V priebehu rokov spoločnosť Scrigno vytvorila vlastný sortiment výrobkov a získala na domácom trhu pozíciu lídra. V roku 2003 sa firma rozšírila do zahraničia, kde otvorila pobočku vo Francúzsku, v roku 2009 v Španielsku a v roku 2014 v Prahe. Cieľom firmy Scrigno je maximálna spokojnosť zákazníkov a preto spolupracuje s dodávateľmi ktorý spĺňajú vysoký štandard kvality. Spoločnosť vyrába podľa normy UNI EN ISO 9001: 2015, z vysoko kvalitných materiálov.

STECH

Púzdro Stech je výsledkom 30 ročných skúseností. Je k dispozícii vo všetkých štandardných, ale aj atypických rozmeroch so zárukou 20rokov (záruka sa vzťahuje len na posúvný systém). Môžu byť použité pri sadrokartonových aj murovaných priečkach. Púzdra pre posúvne dvere majú veľký úspech nielen v domácnostiach ale oceňujú ich aj firmy, nakoľko puzdra Stech umožňujú šetriť priestor. Ak potrebujete dvere zavriete, ak ich zavrieť nepotrebujete jednoducho ich zasuniete do puzdra.

ESSENTIAL kit

Je bezobložkové stavebné puzdro vhodné pre sadrokartónovú priečku, jednoducho a rýchlo zostaviteľné, vyrobené z pozinkovaného plechu a zinku. Essential Kit umožňuje inštaláciu posuvných dverí s maximálnou hmotnosťou 120kg a hrúbkou 40 mm.

BATTENTE CINQUANTA

Battente Cinquanta sú dvere vhodné na murovanú priečku 90 mm a 105 mm a sadrokartónovú priečku 100 mm, 75 mm a viac. Nevyžadujú obložky a splývajú so stenou. Systém sa skladá z hliníkového rámu. Dvere sú dodávané so základnou vrstvou Primer, tým je umožnené si dvere namaľovať na akúkoľvek farbu alebo je tu možnosť použitiť tapety.

Battente Cinquanta do murovanej priečky 105 mm a do SDK priečky 100 mm

Battente Cinquanta do murovanej priečky 90 mm a do SDK priečky 75 mm alebo viac

Katalóg stavebných puzdier Scrigno

si môžete stiahnuť nižšie

Máte otázky?

Obchodný špecialista

Online nákup

Kompletný sortiment

Latente, stavebne puzdra JAP, Atelier Suchanek Bratislava Dubravka showroom, motáž a servis, dvere na mieru
Stavebne puzdro, JAP, NORMA, Atelier Suchanek Bratislava Dubravka showroom, motáž a servis, dvere na mieru

J.A.P

Od roku 2000 vyrábame a dodávame kvalitné stavebné puzdra pre posuvné dvere. Jedná sa o konštrukciu, ktorá umožňuje posuvným dverám elegantne „zachádzať do steny“. Puzdro zabezpečí jednoduchý a bezproblémový pojazd všetkých druhov dverí, dokonca aj celosklenených. Moderný spôsob oddelenia jednotlivých priestorov za pomoci stavebného puzdra J.A.P. je veľmi elegantným, tichým a v neposlednom rade aj bezbariérovým riešením pre akýkoľvek interiér. Jednoznačným kladom posuvných dverí do puzdra je úspora miesta. V otvorenom stave tak dverné krídlo nikde neprekáža na rozdiel od klasickej otočnej varianty dverí. Vďaka ním môžete v menších miestnostiach využiť priestor pri stene v tesnej blízkosti dverí. Stavebné puzdro vám prinesie maximálne pohodlie, úsporu miesta a odľahčený dizajn. Stavebné puzdra delíme na zárubňové a bezzárubňové, jednokrídlové a dvojkrídlové stavebné puzdra.

Stavebné puzdro pre jednokrídlové dvere

Tento model predstavuje najbežnejší typ stavebných puzdier pre posuvné dvere: jednoduché puzdro pre dvere jednokrídlové. Stavebné puzdro JAP 705 Standard dodávame do murovanej aj sadrokartónovej priečky. Do puzdra je možné vložiť jednostranný, poprípade obojstranný tichý doraz. Súčasťou balenia je sada pre uchytenie drevených dverí. Montážny balíček pre celosklenené dvere je za príplatok.

Katalóg stavebných puzdier JAP

si môžete stiahnuť nižšie

Katalóg stavebných puzdier JAP

si môžete stiahnuť nižšie

Máte otázky?

Obchodný špecialista

Online nákup

Kompletný sortiment