fbpx

Ateliér Suchánek

Noro Suchanek, Atelier Suchanek, podlahy, dvere, nabytok, kuchyne, kupelne, spalne

Zákazníci ma naučili najviac,

sú prísni a neodpustia  žiadnu chybu. Ale ak uspejete, spokojnosť sa násobí. Ak sa viac ako 15 rokov venujete konkrétnej práci, už viete či ste dobrý. A tu sa asi rodí túžba, ísť s kožou na trh a predávať svoje úsilie a vedomosti pod vlastným menom.

Som Norbert Suchánek, predstavujem vám Ateliér Suchánek.

Montáž nábytku

Zariaďovanie interiérov pre mňa nie je len estetika v líniách a farbách. Prostredie v ktorom žijeme, pracujeme a oddychujeme by nás malo vystihnúť. Odlíšiť od iných a vyzdvihnúť našu osobnosť a životné preferencie. Uľahčiť a spríjemniť nám každodenné činnosti svojou účelnosťou a funkčnosťou. Vzhľadom k zdravotnému hendikepu (svalovej dystrofii), ktorý ma sprevádza životom, viem maximálne oceniť ako vhodne zvolené zariadenie dokáže spríjemniť a v opačnom prípade skomplikovať bežný život.

Atelier Suchanek, podlahy, dvere, nabytok, kuchyne, kupelne, spalne

Sme firma s osobným prístupom ku klientom a chuťou vytvárať interiéry, ktoré lahodia oku ale aj duši. Na jednom mieste ponúkame kvalitné podlahy, interiérové dvere, kuchynské linky, vstavané skrine či nábytok na mieru a schody. Samozrejmosťou je zameranie, montáž nábytku, ale aj záručný a po záručný servis. Ponúkame tiež služby bytového architekta, ktorý Vám rád pomôže. Ak by ste nás chceli navštíviť mimo našich otváracích hodín, je možné si zavolať, či napísať mail a dohodneme si individuálny termín návštevy nášho ateliéru. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, urobíme všetko pre príjemnú spoluprácu a perfektný výsledok.