fbpx

Podlahy

Laminátové podlahy, egger pro, Ateliér Suchánek Bratislava Dúbravka showroom, motáž a servis
Laminátové podlahy Classen, eco, Atelier Suchanek Dubravka showroom, motáž a servis

V našom portfóliu nájdete kvalitné podlahy, parkety, či terasové a fasádne dosky od týchto výrobcov:

Laminatové: Parador, Kronooriginal, Classen, Egger, Arteo, Kronotex

Vinylové: Parador, Kronooriginal, Classen, Gerflor,  Arbiton

Kompozitné: Parrador Modular One, Parrador SPC, Arbiton Amaron, Egger

Drevené: Parador, Spačva – celomasívne, Par-ky, Dvojvrstvé drevené podlahy

 

Ponúkame vám kvalitné laminátové, vinylové, kompozitné, drevené podlahy a terasy. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti podlahového sortimentu a dverí, a to nie len v maloobchode ale aj v objektových zákazkách, v spolupráci s architektmi, dizajnérmi, stavebnými firmami.

Podlahy izolujú od chladu, zútulňujú náš domov. Doma by ste sa mali cítiť dobre, a preto je výber kvalitnej podlahy naozaj dôležitý. Vhodným výberom ušetríte aj na energiách, aby ste mali istotu, že váš výber podlahy bude najvhodnejší, poradíme ma v našom showrume. Samozrejmosťou je zameranie plochy ale aj vlhkosti, ako aj rýchla a kvalitná profesionálna montáž, ktorá predĺži životnosť vašej podlahy.

Akú podlahu zvoliť?

Laminátové podlahy (plávajúce podlahy)

Stále obľúbené, cenovo dostupné riešenie s vysokou kvalitou vhodné na podlahové kúrenie. Štandartne sa pokladá plávajúca podlaha plávajúcim spôsobom na klik, ale je vhodná aj na celoplošné lepenie.  Výber dekorov farieb je naozaj pestrý.

 

Drevené podlahy

Má výborné izolačné vlastnosti, na dotyk je príjemná, evokuje teplo domova, vyznačuje sa dlhou životnosťou a je šetrná k životnému prostrediu. U nás si vyberiete podlahu spolu s interiérovými dverami, ušetrí vám to čas a zladíte si interiér presne podľa vašich predstáv. Štandartne sa celoplošné lepí ale dá sa položiť aj plávajúcim spôsobom na klik.

 

Vinylová plávajúce podlahy

Vinyl je podobným typom podlahy ako marmoleum, vďaka svojej odolnej povrchovej vrstve je chránená pred poškodením. Tento druh podlahy je vhodný pre alergikov a chovateľov domácich maznáčikov. Príďte si ku nám vybrať so skutočne veľkého výberu kvalitných podláh.

 

Kompozitná podlaha

Je alternatívou k vinylovej podlahe, nakoľko má mimoriadnú pevnosť, stabilitu a zároveň je vodeodolná. Vyrába sa bez použitia PVC, je vhodná na podlahové kúrenie.

 

Korková podlaha

Korok je prírodný materiál a pre podlahy sa používa už desaťročia. Dobre izoluje, je príjemný a ľahko sa udržiava. Využiť ho môžete napríklad v kuchyniach, kúpeľniach ale rovnako dobre sa hodí aj do obývacej alebo detskej izby.

 

Zameranie a montáž

Naši montážnici majú dlhoročnú prax a zručnosť, ktorá je potrebná, aby bolo dielo dokonalé.

Interiérový dizajn

Ponúkame tiež služby bytového architekta, ktorý Vám rád pomôže. Vy si u nás musíte len vybrať.

Máte otázky?

Obchodný špecialista

Ponúkame tiež služby bytového architekta, ktorý Vám rád pomôže. Vy si u nás musíte len vybrať.